top of page
 • Yazarın fotoğrafıMehmet Koçak

Kişiye Özel Vize

Müşterilerimize sunduğumuz Kişiye özel vize hizmeti hakkında detaylı bilgilere burada bulabilirsiniz. Detaylı bilgi için 0545 571 75 71 numaralı telefon hattını arayabilirsiniz.

Kişiye Özel Vize Hizmeti

İnsanlar vize alımında zorlandığı veya vize evraklarını tam veremediğinden dolayı vize reddi almaktadırlar. Bu sebeple Vizeniz Alınır olarak müşterilerimizin ayağına giderek yerinde hizmet vererek kişiye özel vize imkanı sunmaktadır.

Kişiye Özel Vize Nasıl Alınır?

Bizleri iletişim sayfamızdaki bilgilerden birini seçerek aramaları veya mail yazarak irtibata geçmeleri halinde biz o müşterimiz ile irtibata geçerek bir ön görüşme yaparak bilgi alıyoruz. Ön görüşmede vize alabilecekler durumda ise hemen söylüyoruz vizenizi alabiliriz. Aksi durumda vize alamayacaklarını ne şartlarda vize alabileceklerini hemen söylüyoruz.

Ön görüşme yaptıktan sonra hemen müşterimiz ile randevu alıp bulunduğu yere giderek gerekli evraklar ve şartlar hakkında bilgilendiriyoruz. Gerekli evrakları beraber hazırlayıp sağlıklı ve garantili vize alabilmeleri için elimizden geleni yapıyoruz.

Farkımız Nelerdir? Vizeniz Alınır Ne Yapar?

Neden Vizeniz Alınır?

 1. Elçiliğe gitmeden vize alımı

 2. Elçiliklerden randevu alımı

 3. Gerekli evrakların kontrolü ve hazırlanması

 4. Başvuru formlarının doldurulması

 5. Gerekli Davetiyenin istenmesi

 6. Davetiyenin yazılması veya örnek davetiyenin verilmesi

 7. Dilekçenin yazılması, örnek dilekçenin verilmesi

 8. Uçak bileti rezervasyonun yapılması

 9. Otel veya Konaklama rezervasyonun yapılması

 10. Pasaport sürecinde özel takip

 11. Evrakların özel kurye ile yerinden alınması

 12. İşlem bittikten sonra evrakların yine özel kurye ile verilmesi

 13. Kişinin gelmesi gereken durumda Havaalanından, Otogar veya başka adresten alınıp elçiliğe götürülüp geri istediği yere bırakılması

 14. İşlemlerinin olumsuz sonuçlanmasında hizmet bedeli ücretinin alınmaması

 15. Onaylanması gereken evrakların Kaymakamlık Dışişleri Bakanlığından onaydan geçirilmesi

Kişiye Özel Vize Hizmet Bedeli Ücreti Nedir?

Müşterilerimizin memnun olması ve tekrardan bize vize alımı yapması için ücret konusunda elimizden geleni yapmayı garanti ediyoruz.

Kişiye Özel Vize ücreti

 1. Hangi Ülke

 2. Kalış Süresi

 3. Ne amaçla gidilecek

 4. Ne tip vize alınacak

Yukarıdaki soruların cevabına ve yapılacak hizmete göre vize ücretleri ve hizmet bedeli fiyatları değişmektedir.

Vize başvurularında vizeniz olumsuz sonuçlanır ise hizmet bedelini almıyoruz. Zaten olumsuz sonuçlanacak vize müracaatını yapmıyoruz ya da direk olarak su sebepten dolayı vizeniz olumsuz sonuçlanabilir diye de uyarıyoruz.

Vize müracatında şahsen bulunmam gerekiyor mu?


Kişiye özel vize hizmetleri müracatında Bazı ülkeler parmak iznine tabi tutmaktadırlar. Gideceğiniz ülkeye ilk defa müracat yapılıyorsa evet gelmeniz gerekmektedir. Yok daha önce parmak izi alındıysa gelmenize gerek yoktur.

Özellikle Afrika ve Ortadoğu ülkelerinde vize müracatına gelmenize gerek yoktur. Bizi aradığınız zaman hangi ülkenin vizesini alacağınızı söylediğiniz zaman biz size gelip gelmeyeceğinizi söyleyebiliriz. Genel olarak baktığımızda çoğu zaman vize müracatlarına gelmenize gerek yoktur. Tekrar diyoruz ki, ülkesine ve ilk gidişinize göre değişmektedir.

Vize için gerekli evrakları nasıl temin edebilirim?

Bizim web sitemizde Ülkeler kısmında gideceğiniz veya vizesini almak istediğiniz ülkenin linkine tıklayarak gerekli evraklar hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Vize ücretleriniz nelerdir?


Seyahatinizi gerçekleştireceğiniz ülkenin vize ücretleri hakkında bilgiye web sayfamızda ülkeler kısmında istediğiniz ülkeyi seçip o sayfa içerisinde vize ücretleri başlıklarına tıklayarak bilgi alabilirsiniz.

Müşterilerimizin memnun olması ve tekrardan bize vize alımı yapması için ücret konusunda elimizden geleni yapmayı garanti ediyoruz.

Vize işlem süresi ne kadar? Vize müracatı kaç günde sonuçlanır?


Vize işlem süresi müracatı yapılan ülkeye göre değişmektedir. Web sayfamızda Ülkeler kısmına gelerek gideceğiniz veya vizesini alacağınız ülkeyi seçerek açılan sayfada vize işlem süresi başlığı altında bulabilirsiniz.

Her ülkenin vize işlem süresi farklı olduğu için ülkeler kısmında ülkesine göre bilgi alabilirsiniz.

Vizeniz Alınır ile Elçiliğe gitmeden garantili vize hizmetleri. Hemen ziyaret et. İletişim kur. Vizeni rahat al.

Müşterilerimize sunduğumuz Kişiye özel vize hizmeti hakkında detaylı bilgilere burada bulabilirsiniz. Detaylı bilgi için 0545 571 75 71 telefon hattını arayabilirsiniz.

2 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page